KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Atilla Tiryakioğlu Gıda İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. Bir aile kuruluşu olarak 1970 yılında Şebinkarahisar’ın nezih coğrafyası bağlar mahallesinde yöresel ölçekte başlamıştır.

O yıllarda geleneksel metotlarda toplanılan dut, pestil ve köme işlenmiş ve satışa sunulmuştur. 1980 li yıllarda üretilin ürünler aile bireyleri tarafından il ve ilçelere götürülerek satılmıştır.1994 yılına gelindiğinde Atilla Tiryakioğlu kendi adını taşıyan ilk şirketini kurarak kurumsal bir yapıda üretime ve satışa başlamıştır.

Her geçen gün üretim kapasitesini arttırmış ve teknolojisini yenilemiştir. 2010 yılına gelindiğinde  işe Şirket Tarım Bakanlığının Kırsal Kalkınma yatırımlarını  destekleme programı kapsamında destek alarak modern üretim tesisini kurmuştur. Bugün bu tesiste Türk Gıda Kodeksi ve Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır. Bu süreçte ürün çeşitlendirmesine gitmiş ve yeni nesil ambalajlar kullanmaya başlanmıştır.


Memleketimizin lezzetlerini doğallık ve tazelikten vazgeçmeden gelişen teknolojik gelişmeleri takip ederek vazgeçilmez bir değer haline getirmek.
Tab 2 Content
Tab 3 Content